KONST / Litografier / Färglitografi 12769396
nr 1276 9396
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 313/350, Vinter. Motivet: 35x52 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:51:01
21/9 14:43:14
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren